ناگهان تصویر منظره تصویری دوربین

ناگهان: تصویر منظره تصویری دوربین ایتالیا هواپیما عکسبرداری اخبار گوناگون

گت بلاگز اخبار اجتماعی احتمال حضور بعضی حیوانات در مشهد با گرم‌ترشدن هوا

مدیرعامل شرکت آتش‌نشانی و خدمات ایمنی مشهد گفت: با گرم‌ شدن هوا حضور بعضی حیوانات را در شهر خواهیم داشت و بزمجه یافت شده است در منطقه کارمندان به محیط زیست تحوی

احتمال حضور بعضی حیوانات در مشهد با گرم‌ترشدن هوا

احتمال حضور بعضی حیوانات در مشهد با گرم ترشدن هوا

عبارات مهم : حیوان

مدیرعامل شرکت آتش نشانی و خدمات ایمنی مشهد گفت: با گرم شدن هوا حضور بعضی حیوانات را در شهر خواهیم داشت و بزمجه یافت شده است در منطقه کارمندان به محیط زیست تحویل داده می شود.

به گزارش ایسنا به نقل از حسن جعفری, در رابطه با بزمجه پیدا شده است در شهر مشهد اظهار کرد: این حیوان جثه بزرگی داشته و طول آن به یک متر و 10 سانتی متر هست. حضور این حیوان با جثه ای بزرگ در منطقه کارمندان مشهد موجب وحشت و وحشت اهالی منطقه شده است هست. خوشبختانه خبری مبتنی بر این که این بزمجه آسیبی به کسی وارد کرده باشد گزارش نشده هست.

وی افزود: بعد از مشاهده حیوان به وسیله مردم منطقه کارمندان، با آتش نشانی تماس گرفته شد و نیروهای آتش نشان ایستگاه 16 به محل اعزام شدند و با راه کارهای مناسب خود بلافاصله حیوان را زنده گیری می کنند. این بزمجه بعد از زنده گیری به وسیله نیروهای آتش نشانی به ایستگاه فرستاده شد و در آخر به اداره محیط زیست تحویل داده می شود.

احتمال حضور بعضی حیوانات در مشهد با گرم‌ترشدن هوا

مدیرعامل شرکت آتش نشانی و خدمات ایمنی مشهد ادامه داد: هنوز مشخص نیست که این حیوان از چه منطقه ای وارد شهر مشهد شده است هست، ولی بایستی به این توصیه توجه داشت که با گرم شدن هوا حضور بعضی حیوانات را در شهر خواهیم داشت. توصیه این جاست که با گرم شدن هوا حضور مار را در شهر خواهیم داشت.

جعفری خاطرنشان کرد: در واقع این مارها زیاد مواقع در بسته های میوه و تره بار که با خودروهای باری از روستاها به شهر حمل می شوند دیده می شوند. در بعضی موارد نیز در خودروهای افرادی که به بیرون شهر می روند مشاهده می شوند. آتش نشانی تعداد زیادی تماس دریافتی در زمینه حضور مار در ماشین دارد. بنابراین عالی ترین راه کار جهت مقابله مردم با این حیوان ها به خاص مار این است که هیچ حرکتی نکنند و تنها در نظر داشته باشند که حیوان در چه مکان دقیقی واقع شده است است و بعد از آن بلافاصله با آتش نشانی تماس بگیرند.

مدیرعامل شرکت آتش‌نشانی و خدمات ایمنی مشهد گفت: با گرم‌ شدن هوا حضور بعضی حیوانات را در شهر خواهیم داشت و بزمجه یافت شده است در منطقه کارمندان به محیط زیست تحوی

واژه های کلیدی: حیوان | حیوانات | آتش نشانی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz