ناگهان تصویر منظره تصویری دوربین

ناگهان: تصویر منظره تصویری دوربین ایتالیا هواپیما عکسبرداری اخبار گوناگون

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی تعرفه آب و برق دستگاه‌های اجرایی در تابستان عوض کردن کرد

هیات وزیران نحوه محاسبه تعرفه برق ساعات اوج بار دستگاه‌های اجرایی و تعیین الگوی مصرف برق خانگی در ماه‌های گرم سال را تعیین کرد. 

تعرفه آب و برق دستگاه‌های اجرایی در تابستان عوض کردن کرد

تعرفه آب و برق دستگاه های اجرایی در تابستان عوض کردن کرد

عبارات مهم : قانون

هیات وزیران نحوه محاسبه تعرفه برق ساعات اوج بار دستگاه های اجرایی و تعیین الگوی مصرف برق خانگی در ماه های گرم سال را تعیین کرد.

به گزارش ایسنا، پیرو تصمیمات اتخاذ شده است در جلسه ۲۸ خرداد ماه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و به منظور تحقق اهداف سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی و اصلاح الگوی مصرف انرژی، وزارت نیرو با توجه به شرایط بحرانی و نیاز به مدیریت مصرف و جلوگیری از رشد بی رویه مصارف اوج بار برق در ایام گرم سال، پیشنهادی را جهت تصویب در هیئت وزیران ارایه کرد که در جلسه ۱۰ تیرماه هیئت وزیران مورد تصویب قرار گرفت.

در این تصویب نامه آمده است: تعرفه برق ساعات اوج بار دستگاه های اجرایی عنوان ماده(۱) قانون برگزاری مناقصات و نیروهای مسلح در بازه زمانی اول خردادماه تا آخر شهریورماه هر سال با ضریب (۱.۲) نسبت به تعرفه اوج بار مصوب محاسبه و دریافت خواهد شد.

تعرفه آب و برق دستگاه‌های اجرایی در تابستان عوض کردن کرد

کلیه دستگاه های اجرایی عنوان ماده یک قانون برگزاری مناقصات و نیروهای مسلح موظفند نسبت به راه اندازی لوازم کاهنده مصرف آب در ساختمان های اداری مربوط به خود ظرف یک ماه مشابه سال ۱۳۹۶ اقدام کنند. در صورت عدم مدیریت نسبت به اطلاعات اولیه دوره مشابه سال قبل، حجم مصرف اضافه با قیمت دو برابر تعرفه موجود محاسبه و دریافت خواهد شد.

در بخش دیگری از این تصویب نامه آمده است که کلیه واحدهای اداری و ستادی دستگاه های اجرایی عنوان ماده یک قانون برگزاری مناقصات و نیروهای مسلح موظفند صورت حساب آب و برق مصرفی خود را در مهلت تعیین شده است در قبوض پرداخت کنند. در صورت عدم پرداخت در مهلت مقرر با اعلام شرکت های مهندسی آب و فاضلاب کشور و مدیریت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران(حسب مورد) شرکت برنامه و بودجه کشور و خزانه داری کل کشور مکلفند نسبت به برداشت معادل هزنیه آب و برق مصرفی اعلام شده است از اعتبارات دستگاه های اجرایی بدهکار و پرداخت به حساب شرکت های مربوطه اقدام کنند.

هیات وزیران نحوه محاسبه تعرفه برق ساعات اوج بار دستگاه‌های اجرایی و تعیین الگوی مصرف برق خانگی در ماه‌های گرم سال را تعیین کرد. 

این مصوبه در تاریخ ۱۳ تیرماه امسال جهت اجرا به وزارتخانه های نیرو، امور اقتصادی و دارایی، کشور، نفت، جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، شرکت برنامه و بودجه، شرکت صدا و سیما و بانک مرکزی جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران ابلاغ شده است است.

واژه های کلیدی: قانون | دستگاه | مدیریت | برگزاری | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz