ناگهان تصویر منظره تصویری دوربین

ناگهان: تصویر منظره تصویری دوربین ایتالیا هواپیما عکسبرداری اخبار گوناگون

گت بلاگز اخبار حوادث دختر مربی بدنسازی با نشانه اخاذی یک میلیاردی،مرد پولدار را متهم به تجاوز کرد

چندی پیش زن جوانی به اداره پلیس رفت و از مرد پورشه سواری به خاطر آزار و اذیت شکایت کرد.

دختر مربی بدنسازی با نشانه اخاذی یک میلیاردی،مرد پولدار را متهم به تجاوز کرد

عبارات مهم : تحقیقات

چندی پیش زن جوانی به اداره پلیس رفت و از مرد پورشه سواری به خاطر آزار و اذیت شکایت کرد.

کشور عزیزمان ایران نوشت:مهناز در تحقیقات گفت: مربی بدنسازی هستم و وضع مالی خوبی دارم. به خاطر کارم تبلیغاتی هم در اینترنت داشتم. مدتی قبل مرد جوانی در اینستاگرام به من خبر داد و مدعی شد که آگهی مربوط به کار مرا در کانال دیده هست. او سؤالاتی در رابطه با بدنسازی پرسید. مدتی از این آشنایی نگذشته بود که بهروز با من قرار ملاقات گذاشت و با خودروی پورشه اش به محل قرار آمد. دومین باری که او را دیدم از من خواست جهت ملاقات با خانواده اش به منزل آنها بروم. او می گفت من دختر مورد علاقه اش هستم و می خواهد با من ازدواج کند. با این بهانه هم مرا به منزل ویلایی اش در شمال پایتخت کشور عزیزمان ایران برد ولی علی رغم تصورم کسی منزل نبود و مرا قربانی نقشه شیطانی اش کرد. حتی بهروز از من فیلم تهیه کرد و تهدیدم کرد که اگر حرفی به پلیس بزنم، فیلم های سیاه را در اینترنت منتشر خواهد کرد.

دستگیری مرد پورشه سوار

دختر مربی بدنسازی با نشانه اخاذی یک میلیاردی،مرد پولدار را متهم به تجاوز کرد

با شکایت مربی بدنسازی تحقیقات شروع و مرد پورشه سوار خیلی سریع بازداشت شد. مرد جوان ولی در تحقیقات ماجرا را طور دیگری بیان کرد و مدعی شد که مهناز به خواست خود به منزل اش آمده هست. او گفت: من با مهناز در اینستاگرام آشنا شدم، او مربی بدنسازی بود و در رابطه با اینکه چه داروهایی مصرف کنم و چه ورزش هایی انجام دهم با او تماس گرفتم و درنهایت این آشنایی منجر به دوستی شد. مهناز چند باری به منزل ام آمد، ولی هر بار به میل و خواسته خودش بود و هیچ اضطراری در کار نبود. تا اینکه بعد از مدتی او پیشنهاد ازدواج را مطرح کرد و از سویی به بهانه های متفاوت از من می خواست تا به او پول بدهم یا برایش خرید کنم. من که می دیدم قصد مهناز دوستی نیست و به خاطر پول به این دوستی ادامه می دهد این رابطه را قطع کردم. ولی او شروع به ترساندن کرد که اگر به او پول ندهم؛ از من شکایت می کند.

نقشه اخاذی یک میلیاردی

به دنبال بیانات بهروز، بار دیگر تحقیق از مهناز ادامه یافت و زن جوان این بار واقعیت را بیان کرد و گفت: بهروز پولدار بود جهت همین نقشه کشیدم تا به بهانه های متفاوت از او پول بگیرم. ولی خیلی سریع فهمید و با من قطع رابطه کرد. من که از این برخورد خیلی ناراحت شدم تصمیم گرفتم از او انتقام بگیرم. جهت همین از بهروز شکایت کردم، می خواستم با این کار او را محکوم کنم و درنهایت با دریافت یک میلیارد تومان رضایت بدهم. بدهید ترتیب هم او ازمجازات رها می شد و هم من به خواسته ام می رسیدم. تحقیقات در این رابطه از سوی پلیس ادامه دارد.

چندی پیش زن جوانی به اداره پلیس رفت و از مرد پورشه سواری به خاطر آزار و اذیت شکایت کرد.

واژه های کلیدی: تحقیقات | بدنسازی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz