ناگهان تصویر منظره تصویری دوربین

ناگهان: تصویر منظره تصویری دوربین ایتالیا هواپیما عکسبرداری اخبار گوناگون

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ، فوق‌لیسانسه‌ها&quot، کتاب‌باز متوقف نشده است ، پاییز فصل فیلمبرداری &quot

دلخوری‌ها و عدم وجود ظرفیت‌های بالای انتقادپذیری جامعه وارد ساختار قصه “لیسانسه‌ها” شد و مخاطبین شبکه سه دیدند با بسیاری از شخصیت‌ها و مشاغل شوخی شد، بدون اینکه

، فوق‌لیسانسه‌ها&quot، کتاب‌باز متوقف نشده است ، پاییز فصل فیلمبرداری &quot

پاییز فصل فیلمبرداری "فوق لیسانسه ها"/ کتاب باز متوقف نشده است

عبارات مهم : سریال

دلخوری ها و عدم وجود ظرفیت های بالای انتقادپذیری جامعه وارد ساختار قصه “لیسانسه ها” شد و مخاطبین شبکه سه دیدند با بسیاری از شخصیت ها و مشاغل شوخی شد، بدون اینکه تصویر العمل تندی به همراه داشته باشد.

به گزارش سینماخبر، در ماجرای “کتاب باز” و “لیسانسه ها” پای یک سروش صحت در میان است که در برنامه تلویزیونی “کتاب باز” شبکه نسیم به عنوان مجری و “لیسانسه ها” را از لنز دوربین کارگردانی هدایت می کند. او این روزها به همراه ایمان صفایی مشغول نوشتن سناریوی تازه طنزی جهت شبکه سه سیماست. نامش در فهرست تولیدات گروه فیلم و سریال شبکه تحت عنوان “لیسانسه ها3″ ثبت شده است ولی “فوق لیسانسه ها” عوض کردن نام داده است.

سروش صحت در توضیح زیاد طنز تازه تلویزیون به خبرنگار فرهنگی تسنیم می گوید: “لیسانسه ها” طنزی براساس روایت های واقعی و ملموس پرسشها جامعه بود و مردم با جای جای این سریال همزادپنداری می کردند. همین جدیت در پیگیری مخاطبین باعث شد تا سری تازه این طنز را به تحریر نگارش درآوریم ولی دیگر نامش “لیسانسه ها” نیست و با “فوق لیسانسه ها” به شبکه سه می آییم.

وی تأکید کرد: “فوق لیسانسه ها” در ادامه دو فصل قبلی است و روزهای نهایی نگارش را سپری می کند. فصل سوم “لیسانسه ها” با نام “فوق لیسانسه ها” پاییز جلوی دوربین می رود، ان شاالله همه بازیگران فصل های قبلی حضور خواهند داشت، شاید هم به تناوب کاراکترها و شخصیت های تازه سریال، بازیگرانی به پروژه اضافه شوند.

سروش صحت با بیان اینکه “لیسانسه ها” را مردم باور کردند، چون با بسیاری از شخصیت ها و مشاغل در روایتی واقعی شوخی شد، تصریح کرد: بعد از سریال “شمعدونی” فکر می کردم با چه چیزی می توان شوخی کرد؟ آنقدر دست و پای کارگردان در ساختن کمدی تلویزیونی، بسته است که فکر کردم دیگر طنز نسازم و به سراغ ملودرام اجتماعی بروم. به همین خاطر در “لیسانسه ها” به این نتیجه رسیدم روایت تازه را راجع به همین دلخوری ها و عدم وجود ظرفیت های بالای انتقادپذیری جامعه، قصه “لیسانسه ها” را جلو ببریم. خدا را شکر این باورپذیری ایجاد شد و مخاطبین شبکه سه دیدند با بسیاری از شخصیت ها و مشاغل شوخی شد، بدون اینکه تصویر العمل تندی به همراه داشته باشد. امیدواریم بتوانیم فضای کمدی را با ظرفیت سازی افکار عمومی با قدرت ادامه بدهیم که لازمه شرایط امروز جامعه است.

سروش صحت در پاسخ به این پرسش که علت توقف برنامه “کتاب باز” دلسرد شدن اسپانسرها بوده هست، اظهار داشت: اصلاً توقفی در کار نیست و سری تازه “کتاب باز” را به زودی روی آنتن می بریم. اینکه شما می گویید بخش های ضبط شده است به علت اختلاف نظر و دلسرد شدن اسپانسرها پخش نشده، اصلاً صحت ندارد.

، فوق‌لیسانسه‌ها&quot، کتاب‌باز متوقف نشده است ، پاییز فصل فیلمبرداری &quot

واژه های کلیدی: سریال | همراه | پاییز | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz